Thing Trunk zapowiada Return 2 Games

Thing Trunk obiecuje powrót do korzeni gier PC w serii R2G. I to nie będzie retro! Teaser i program testów dostępne teraz.

DO NATYCHMIASTOWEJ PUBLIKACJI – Warszawa, 29 Października 2015

Czy kiedy grasz w nowe gry, nie masz wrażenia, że nie bawisz się tak dobrze jak powinieneś? Że gry nie spełniają oczekiwań jakie rozpaliły w trakcie kampanii marketingowych? Że nie są tak wciągające jak gry, które pamiętasz z młodszych lat? Czy na prawdę znajdziesz czas na odblokowanie wszystkich ukrytych lokacji w najnowszym dodatku do tej dużej gry, na którą tak gorąco czekałeś? I czy naprawdę miło spędzasz czas grając w kolejną wersję mobilnej gry z ptakami kiedy dojeżdżasz do pracy? Jeżeli którekolwiek z tych pytań wzbudza w Tobie emocje, powinieneś przyjrzeć się bliżej serii R2G.

Thing Trunk właśnie ogłosił, że przez ostatnie 3 lata zespół w ukryciu pracował nad Return 2 Games – serią wyjątkowych gier typu mid-core, inspirowanych złotymi latami rynku gier PC. W skład serii wejdzie 7 gier, każda inna jeżeli chodzi o gatunek i tematykę, ale wszystkie połączone tą samą wizją. Każda gra R2G jest tworzona jako hołd dla pojedynczego hitu PC z lat 90-tych. Będzie nowoczesną adaptacją uniwersalnej historii, która powinna w równym stopniu zainteresować nowe pokolenie graczy, jak i tych, którzy z sentymentem wspominają gry sprzedawane na dyskietkach. A wszystko to z naciskiem położonym na nowatorskie rozwiązania w zasadach rozgrywki. Nowo wypuszczony teaser zawiera wskazówki co do tematyki dwóch pierwszych gier w serii, jak również na temat stylu graficznego opracowanego specjalnie na potrzeby serii R2G.

ZOBACZ TEASER R2G NA OFICJALNEJ STRONIE R2G:
http://www.return2games.com

ZOBACZ TEASER R2G NA YOUTUBE:
https://www.youtube.com/watch?v=2SPZQw3YV_M

Jednocześnie, zespół Thing Trunk ogłosił otwarcie programu “Sneak-Peek”. Każdy kto się do niego zapisze będzie miał szansę zobaczyć gry R2G jeszcze przed ich oficjalną premierą i będzie mógł pomóc w ich produkcji.

STRONA PROGRAMU SNEAK-PEEK:
http://www.thingtrunk.com/sneak-peek/

Więcej informacji na temat R2G oraz szczegóły pierwszej gry w serii zostaną ujawnione na początku przyszłego roku, kiedy ruszy pełna strona internetowa. W międzyczasie Thing Trunk zachęca do śledzenia produkcji gry na firmowym blogu oraz na oficjalnych kanałach społecznościowych. 

OFICJALNA STRONA THING TRUNK:
http://www.thingtrunk.com

KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE THING TRUNK:
http://www.facebook.com/ThingTrunk
http://www.twitter.com/ThingTrunk

###

O Thing Trunk

Thing Trunk jest niezależnym studiem developerskim założonym przez trzech doświadczonych twórców gier: Macieja Biedrzyckiego (współzałożyciela Codeminion), Konstantego Kalickiego i Filipa Starzyńskiego (założycieli Twinbottles).

 

Po stworzeniu wielu udanych gier w swoich poprzednich firmach (w szczególności Saqqarah, Magic Match, Brunhilda, Phantasmat) postanowili opuścić rynek gier casual downloadable, zniesmaczeni kierunkiem w jakim zmierzały oczekiwania wydawców i dystrybutorów. Porzucili swoje poprzednie firmy i wspólnie założyli Thing Trunk, aby skupić się całkowicie na ambitnym – nie dającym się wpisać w ramy pojedynczego rynku – pomyśle Return 2 Games.

 

Thing Trunk to niezależny producent gier z siedzibą w Warszawie. Zespół tworzy 5 utalentowanych osób pracujących na miejscu, oraz szereg zaprzyjaźnionych współpracowników rozrzuconych po całym świecie.

 

Kontakt Prasowy

Filip Starzyński, press@thingtrunk.com
Press-kit:
http://thingtrunk.com/press-kit/